• -50%
Echarpe en laine & alpaga - Sanela 6612 gris clair - 11 Gris clair
search
  • Echarpe en laine & alpaga - Sanela 6612 gris clair - 11 Gris clair

Sjaal van wol en alpaca - Sanela

€ 110,00
€ 55,00 Save 50%
Tax included

Damessjaal van wol en alpacawol. Gemakkelijk te knopen dankzij de lange lengte van 175 cm en de breedte van 40 cm. Mesh gebreid in onze werkplaatsen met verschillende sets geometrische steken die reliëf geven.

Couleur: 52-Rood
Taille: TU
Quantity

Samenstelling: 75% wol, 25% alpaca
Wasvoorschriften:
- Machinewas: mogelijk maar niet aanbevolen, koud wassen (lager dan 30°) met een mild "speciaal wol" wasmiddel en een speciaal wolprogramma. Voor extra bescherming bij het wassen in de machine kunt u een washoes gebruiken. - Handwas: in koud of warm water. U kunt een speciaal wolwasmiddel gebruiken en het kledingstuk voorzichtig wassen, zonder aan de stof te trekken en zonder het te lang te laten weken.
- Drogen: leg het kledingstuk plat op een badstof handdoek, uit de buurt van warmte- of lichtbronnen. Drogen in de droogtrommel wordt sterk afgeraden.

635352
2 Items

Data sheet

Genre
Femme
Categorie
Accessoire
Composition
Laine
Saison
Automne / Hiver
Manches
Sans manches
Motif
Sans motif
Ligne
Pôles
Univers
Seasonal
pays de fabrication
Europe-Portugal
Entretien
Machinewas 30° (wolprogramma, licht beladen). Vermijd het mengen van kleuren. Geen wasverzachter, wasdroger niet aanbevolen. Maximaal centrifugeren 300 tpm. Plat drogen. Stoomstraal om kreukels uit gebreide kleding te verwijderen.
Delivery scheduled between the 29-04-2025 and 30-04-2025